Ecomobility

Často slýcháme, že elektřina je budoucností automobilismu a mobility vůbec. Vranovská pláž se stala partnerem společnosti E.ON a postupně začala využívat dopravních prostředků s elektrickým pohonem. Půjčovna pro Vás, návštěvníky, dnes disponuje elektrickými koly a skútry. Můžete si tedy na vlastní kůži vyzkoušet, zda Vám bude elektřina v dopravních prostředcích vyhovovat. Pro účely pláže vyžuíváme malý nákladní automobil, plážové vozítko a především Smart for two E.ON. O tomto skvělém vozidle pro každodenní ježdění můžeme po zhruba měsíčním testování říci, že jde nejen o auto s kladným vztahem k životnímu prostředí, ale především to, že je u nás konečně elektromobil, který skutečně splňuje náročné požadavky řidičů.

ecoFuture

Elektrická kola, skútry a lodě

Jedeme na elektriku!

Slovo EKOLOGIE nám na Vranovské pláži není cizí, proto v nádherném přírodním prostředí Vranovské přehrady máme novou flotilu elektrovozidel.

Elektrická kola, skútry a lodě

Kola, skútry a lodě

Flotila elektricky poháněných vozidel, které si můžete na Vranovské pláži o dovolené užít, se rozrůstá. Elektrické lodě a skútry od E.ON nově doplnila i elektrická kola.

E.ON ChargeBox

E.ON ChargeBox

1% baterky na telefonu a potřebujete si zavolat? Aha a co teď? Na Vranovské pláži v těchto nepříjemných situacích přispěchá na pomoc ChargeBox od společnosti E.ON. Naleznete jej u hlavních sociálek. Ať Vám na dovolené nechybí energie :)

Podívejte se na video E-Půjčovny Vranovská pláž