Možnosti vyžití v areálu kempu a v těsné blízkosti:

Pro ubytované ZDARMA
 • vstup do kempu
 • tobogán (společnost Vranovská pláž s.r.o. si vyhrazuje právo, že v případě špatného počasí nebo poruchy bude tobogán mimo provoz)
 • letní kino a animační programy pouze v měsících červenec, srpen
  (společnost Vranovská pláž s.r.o. si vyhrazuje právo, že v případě špatného počasí nebo poruchy zařízení budou tyto služby mimo provoz)
 • volejbalová a nohejbalová hřiště, stoly pro stolní tenis, pískoviště, prolézačky pro děti, velká veřejná ohniště ...
Služby za poplatek
 • lodičky, šlapadla, elektrolodě, vodní fotbal, aquazorbing, lanový park, půjčování sportovních potřeb, použití pračky, sušičky,  atd.
 • v areálu hotelu Vranov*** (VOLAREZA) - masáže, squash, vířivka, sauna, tenisové kurty, minigolf a další ...
Další vyžití
 • kulturní víkendové programy
 • vodní sporty, rybolov, houbaření
 • turistika, cykloturistika
 • návštěva kulturních památek - hrady, zámky, Národní park Podyjí, technické památky ...

Ceník je platný od 1.1.2024, změna cen vyhrazena.
Všechny ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."Fotogalerie a videa z Vranovské pláže

Nejlepší fotografie a videa z Vranovské pláže a okolí. Sportovní aktivity, animační programy, dětský svět. Catering a gastronomie, ochutnávky vín. Kulturní památky i Národní park Podyjí.

Online kamery & virtuální prohlídka

Vranovskou pláž si můžete projít z pohodlí Vašeho domova pomocí virtuální prohlídky. A kdo má rád výšky, může se na celý areál podívat z ptačí perspektivy. Můžete nás sledovat i on line!

Novinky v kempu

Velmi si vážíme toho, že se Vám u nás líbí. Aby tomu bylo i nadále, snažíme se naše služby i zázemí kampu neustále zlepšovat. Každým rokem pro Vás máme několik žhavých novinek. Co to bude letos?

Letní kinokavárna

Oblíbené letní kino spojené s příjemným posezením v naší kavárně. Sedíte na břehu jednoho z našich nejkrásnějších přehradních jezer, popíjíte svůj oblíbený drink a… Zde je program letošní sezóny!

Předpověď počasí

Řídíte se podle oblohy? Toužíte po žhavém slunci, či máte raději mírnější teploty vhodné pro výlety po okolí Vranovské pláže? Ať tak nebo tak, věřte, že u nás si to krásně užijete vždy!

Penziony a restaurace GAUDEO

Gaudeo znamená latinsky radost. Dáváte přednost komfortnějšímu ubytování? Pak jste na správné adrese! Penziony Gaudeo Vám umožní pohodlné ubytování i skvělou gastronomii v srdci krásné přírody.

Chatová osada U Lesa

Vynikající poloha v klidném prostředí. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi i pro sportovně založené klienty. Mimo sezonu ideální pro školní výlety, rybáře, nebo třeba pro setkání přátel…

Lodní doprava Vranov

Společnost Lodní doprava Vranov Vás po naší přehradě vozí již mnoho let. Chcete plout na Valentýně, Viktorii, nebo Poseidonu? Chcete loď jen pro sebe? Jízdní řád, ceník a další informace najdete zde.

Pařník

V našem plovoucím byru Vám nabídneme výběr z alkoholických i nealkoholických nápojů včetně míchaných drinků, nanuků Algida i něčeho k zakousnutí. Ve večerních hodinách letní kino!

Bakchus aktivity

Firemní akce v netradičním prostředí zaměřené na budování kvalitního týmu, školení, či semináře? Plánujete sportovní, poznávací, nebo vzdělávací kurs, výlet, školu v přírodě? Zajistíme vše od A do Z!

Naši partneři

Síla úspěchu je v týmu. Pro Vaši spokojenost uděláme a dokážeme vše. Tedy – skoro vše… A co nedokážeme, s tím nám pomohou naši partneři. Mnohokrát děkujeme!