Fotogalerie a videa z Vranovské pláže

Nejlepší fotografie a videa z Vranovské pláže a okolí. Sportovní aktivity, animační programy, dětský svět. Catering a gastronomie, ochutnávky vín. Kulturní památky i Národní park Podyjí.

Online kamery & virtuální prohlídka

Vranovskou pláž si můžete projít z pohodlí Vašeho domova pomocí virtuální prohlídky. A kdo má rád výšky, může se na celý areál podívat z ptačí perspektivy. Můžete nás sledovat i on line!

Novinky v kempu

Velmi si vážíme toho, že se Vám u nás líbí. Aby tomu bylo i nadále, snažíme se naše služby i zázemí kampu neustále zlepšovat. Každým rokem pro Vás máme několik žhavých novinek. Co to bude letos?

Letní kinokavárna

Oblíbené letní kino spojené s příjemným posezením v naší kavárně. Sedíte na břehu jednoho z našich nejkrásnějších přehradních jezer, popíjíte svůj oblíbený drink a… Zde je program letošní sezóny!

Předpověď počasí

Řídíte se podle oblohy? Toužíte po žhavém slunci, či máte raději mírnější teploty vhodné pro výlety po okolí Vranovské pláže? Ať tak nebo tak, věřte, že u nás si to krásně užijete vždy!

Penziony a restaurace GAUDEO

Gaudeo znamená latinsky radost. Dáváte přednost komfortnějšímu ubytování? Pak jste na správné adrese! Penziony Gaudeo Vám umožní pohodlné ubytování i skvělou gastronomii v srdci krásné přírody.

Chatová osada U Lesa

Vynikající poloha v klidném prostředí. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi i pro sportovně založené klienty. Mimo sezonu ideální pro školní výlety, rybáře, nebo třeba pro setkání přátel…

Lodní doprava Vranov

Společnost Lodní doprava Vranov Vás po naší přehradě vozí již mnoho let. Chcete plout na Valentýně, Viktorii, nebo Poseidonu? Chcete loď jen pro sebe? Jízdní řád, ceník a další informace najdete zde.

Pařník

V našem plovoucím byru Vám nabídneme výběr z alkoholických i nealkoholických nápojů včetně míchaných drinků, nanuků Algida i něčeho k zakousnutí. Ve večerních hodinách letní kino!

Bakchus aktivity

Firemní akce v netradičním prostředí zaměřené na budování kvalitního týmu, školení, či semináře? Plánujete sportovní, poznávací, nebo vzdělávací kurs, výlet, školu v přírodě? Zajistíme vše od A do Z!

Naši partneři

Síla úspěchu je v týmu. Pro Vaši spokojenost uděláme a dokážeme vše. Tedy – skoro vše… A co nedokážeme, s tím nám pomohou naši partneři. Mnohokrát děkujeme!