Penziony GAUDEO

Penziony GAUDEO

Penziony Gaudeo jsou nové, krásné a moderní. Pokud hledáte pro Vaši dovolenou u vody stylové ubytování s dokonalým komfortem, rozhodně doporučujeme vyzkoušet některý ze tří penzionů Gaudeo.

Vybrat si můžete některé ze 12 mezonetových čtyřlůžkových pokojů a 20 apartmánů se dvěma lůžky. Čtyři apartmány jsou uzpůsobeny zcela bezbariérově. Pokoje jsou plně vybaveny, nechybí v nich koupelna, kuchyňský kout a televizní přijímač se satelitem. Své automobily můžete zaparkovat za budovami penzionů, pro cyklisty je připravena úschovna kol.

Apartmány mají vlastní vchod a rozlehlou terasu s výhledem na vranovskou pláž a jezero, na které si můžete nerušeně vychutnávat klidná letní rána a vlahé večery. Písečná pláž Vranovské přehrady se nachází pouhých 200 metrů od penzionu.

Součástí penzionů Gaudeo je špičková restaurace Gaudeo s letní terasou. Zde si můžete vychutnat lahodné pokrmy připravené našimi šéfkuchaři, výběr těch nejlepších vín z jižní Moravy nebo vynikající, profesionálně připravenou kávu.

Penziony Gaudeo jsou skvělým místem nejen pro romantický pobyt, výlet s přáteli nebo rodinnou dovolenou, ale poskytují také skvělé zázemí pro různé firemní akce. Kromě reprezentativních pokojů a restaurace vysoké úrovně můžete využít také školící místnosti s kapacitou až 120 osob.