Aktivní dovolená

Aktivní dovolená

Sport, pohyb, adrenalin, zážitky. To je aktivní dovolená v kempu na Vranovské přehradě. Na své si přijdou milovníci vodních sportů, stejně jako příznivci aktivní dovolené v přírodě. Přímo v kempu se snažíme během letní sezóny pravidelně pořádat sportovní akce, turnaje, cvičení, ale i akce pro odvážnější dobrodruhy. Zkrátka, nuda nemá šanci!

Vodní radovánky

Vodní radovánky

Přírodní koupání v přehradě jen několik metrů od stanu nebo chatky, není jedinou výhodou našeho kempu. Především děti se mohou vyřádit na tobogánu, který je zdarma. K dispozici je půjčovna lodiček, šlapadel, kánoí, kajaků i lodě poháněné elektromotorem. Pro začátečníky jsme otevřeli školu windsurfingu. Pokud zatoužíte po dobrodružství pod vodní hladinou, můžete zkusit potápění - nutná je ale vlastní výbava. Ještě jsme vás nepřesvědčili, že toto může být nejlepší dovolená u vody v ČR? Pak naši nabídku doplníme třeba o půjčovnu paddleboardů, dětských šlapadélek (tzv. kačenek), Vaše ratolesti se mohou vyřádit na dětské skluzavce s dojezdem do vody… nu, a na závěr dne si s Vámi mohou zahrát třeba vodní fotbálek

Hřiště, sport i sauna

Hřiště, sport i sauna

Příznivci rekreačního sportu si v našem kempu přijdou určitě na své. Tělo můžete protáhnout na hřišti při volejbalu, nohejbalu nebo fotbálku. Hodně srandy zažijete s přáteli u minigolfu. K dispozici je i fitcentrum a hřiště na squash. Po sportovních výkonech (a nejen po nich) si můžete dopřát relax v naší sauně a případně se uvolnit při masáži.

Sportovní dovolená není jen rekreační sport. Camping Vranovská pláž je už takřka čtyři desetiletí centrem volejbalu. Každé léto se tu odehrává velké volejbalové klání, které možná znáte jako Vranovské léto. Soutěž probíhá v několika kategoriích – turnaj mužů a žen, smíšená družstva, mládež a tradičně i turnaj v nohejbale. Součástí je bohatý doprovodný program včetně koncertů a oblíbené soutěže Miss mokré tričko Miss pláž. Nově si můžete vychutnat i klání svalnatých borců v soutěži Strongman Vranovské pláže nebo exhibiční taneční vystoupení u tyče, tzv. pole dance.

Pro děti hlavně zábava

Pro děti hlavně zábava

Děti po žádné klidné dovolené netouží. A to my u nás moc dobře víme. Od pondělí do čtvrtka pro ně speciálně pořádáme bezplatné animační programy. Tanec, zpěv nebo zumba je jen malá ukázka. Vodní radovánky pro děti, jako je tobogán, waterball, nebo vodní fotbal, jsou přesně tím, co by měla být aktivní dovolená s dětmi. Děti nepřijdou zkrátka ani v případě adrenalinových zážitků. V pátek a v sobotu si u nás mohou vyzkoušet skok z mostu na Kienově dynamické houpačce (pro děti od pěti let). Pokud preferujete něco klidnějšího, své ratolesti můžete přivést do našeho pohádkového dětského světa. Ani tady se nudit nebudou a ještě ke všemu si tu najdou nové kamarády. Dětský koutek nabízí kromě her i vlastní program - soutěže, divadelní představení nebo kreativní tvorbu. A když bude hezké počasí, opečeme si spolu špekáčky a poté vyrazíme společně do lesa na stezku odvahy.

Turistika v přírodě a cykloturistika

Turistika v přírodě a cykloturistika

Vranovsko je jako stvořené pro pohyb v přírodě. Náš kemp obklopují lesy a do Národního parku Podyjí je to, co by kamenem dohodil. Z těch kratších procházek kolem Vranova nad Dyjí je velmi oblíbená třeba Claryho naučná stezka. Odměnou vám budou romantické výhledy do krajiny, na přehradu a Vranovský zámek. Na delší túry do národního parku můžete vyrazit dokonce s průvodcem, takže vám neunikne nic z historie Vranovska a neminete ani žádné z úchvatných (a někdy před očima běžných návštěvníků utajených) míst, tolik obdivovaných znalci Podyjí.

Vranovsko je čím dál oblíbenější mezi příznivci cykloturistiky. Zachovalá příroda, venkovská krajina a stále neobjevené stezky čekají jen na vás. Abychom zlepšili komfort našich návštěvníků, zřídili jsme půjčovnu kol, takže už si nemusíte dělat starosti s jejich přepravou.

Vinařské oblasti

Vinařské oblasti

Ještě vám musíme prozradit jedno sladké tajemství, kdybyste to náhodou nevěděli. Znojemsko je vyhlášenou vinařskou oblastí a v Podyjí se na světoznámé vinici Šobes pěstují ta nejlepší vína. Takže až budete putovat národním parkem, ať už pěšky nebo na kole, zdejší víno určitě musíte ochutnat. Jak nejlépe vstřebat charakter zdejší krajiny, než v dobře vychlazeném poháru vína? Nu… a pro ty o něco lenivější - kvalitní moravská vína můžete ochutnat i v restauracích přímo v okolí přehrady…

Adrenalinové zážitky

Adrenalinové zážitky

Komu nestačí hřiště nebo posilovna, může si vybrat adrenalinový zážitek podle vlastního gusta. Na elektrokole si můžete některou ze stezek v Národním parku Podyjí! Nebo překonejte sama sebe v lanovém parku! Čeká na vás sedmnáct překážek a čtyři lanovky v korunách stromů. Hodně oblíbená je i houpačka z mostu (pravidelně v červenci a srpnu vždy v pátek a sobotu od 17 hod). Toto a mnohem více můžete zažít ve spolupráci s agenturou Bakchus Aktivity, která pro organizované skupiny připraví přímo na míru zábavné programy, soutěže nebo teambuildingové aktivity.