Penzion Na Stráni

Penzion Na Stráni

Penzion s balkony s hezkým výhledem na vodu a dvanácti dvou-lůžkovými pokoji s možností přistýlky. Výborná volba nejen pro dovolenou ve dvou nebo rodinnou dovolenou, ale také pro větší skupiny lidí, kteří chtějí být ubytováni společně na jednom místě.

Každý apartmán Penzionu Na Stráni na Vranovské přehradě je vybaven 2 lůžky, skříní, stolem, židlemi, přímotopem, TV, SAT, plně zařízenou kuchyňkou s lednicí, samozřejmostí je vlastní sprcha a WC. Pokud se chystáte na dovolenou s malými dětmi, zapůjčíme Vám na požádání zdarma dětskou postýlku a vaničku. Celková kapacita penzionu včetně přistýlek je 36 lůžek. Každý pokoj má svůj balkón situovaný na jižní stranu, ze kterého se můžete kochat výhledem na jezero a hráz. Pláž je vzdálena pouhých 50 m od apartmánů.

Svá vozidla můžete zaparkovat v blízkosti objektu penzionu. Ubytovat se u nás můžete od brzkých jarních měsíců až do podzimu (květen - září), k dispozici je vždy přímotop zdarma. V sezóně červenec - srpen poskytujeme pro velký zájem pouze turnusové ubytování od soboty do další soboty, mimo sezónu se můžete ubytovat v kterýkoliv den.