Mobilheimy 2L (M11-M14)

Mobilheimy (bungalovy) 2L

Hledáte ubytování u vody, které bude krásné, luxusně vybavené, a budete v něm mít dostatek soukromí? Pokud chcete něco speciálního, určitě vyzkoušejte naši novinku, mobilheimy s nadstandardním zařízením.

Luxusní mobilheimy jsou dokonale připraveny na horké letní dny. V době, kdy se ostatní budou potit, Vás před nepříjemným vedrem bezpečně uchrání Vaše soukromá klimatizace. Pokud dostanete chuť na příjemné soukromé posezení, udělejte si pohodlí na rozlehlé kryté terase a vytáhněte si z lednice s mrazáčkem příjemně vychlazený drink nebo zmrzlinu.

Každý mobilheim, jinak také bungalov, je vybaven jedním, dvěma nebo třemi oddělenými pokoji po dvou lůžkách s lůžkovinami a povlečením, nočními stolky s lampičkami a šatními skříněmi. Samozřejmostí je digitální TV,  plně vybavená kuchyň - sklokeramická deska, dřez s teplou a studenou vodou, nádobí, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice. Nechybí samozřejmě vlastní sprchový kout a WC. V jídelním koutě je možné rozložit sedačku a získat tak další lůžko. Parkování automobilů je zajištěno poblíž mobilheimů.