Restaurace GAUDEO

Restaurace GAUDEO

K příjemným chvilkám, strávených na dovolené u Vranovské přehrady, bezesporu patří dobré jídlo a pití. V roce 2010 jsme pro Vás otevřeli stylovou restauraci GAUDEO. V latině znamená gaudeo radost, radovat se nebo těšit se.

V naší restauraci se budete těšit hned všemi smysly. Vašemu oku bude lahodit nejen překrásný výhled na přehradní jezero a pláž, ale i moderní styl restaurace a způsob servírování pokrmů. Vaše chuťové smysly potěší nejen vybrané chutě pokrmů připravených našimi šéfkuchaři, ale i široká nabídka vín od předních jihomoravských vinařů. Po celém dni stráveném turistickou či vyjížďkami po blízkém okolí, můžete odpočívat na terase při západu slunce a nechat se unášet vůněmi grilovaných steaků a ryb. Uprostřed krásné přírody naleznete nápaditou gastronomii, kladoucí důraz na kvalitní suroviny a způsob servírování pokrmů.

Restaurace má kapacitu 100 míst z toho 30 míst nabízí prostorná terasa s výhledem na kemp a přehradní jezero. Příjemná obsluha se vždy snaží vyhovět přáním našich hostů. Budeme rádi, pokud nás navštívíte a sami vyzkoušíte kvalitu našich služeb. Našimi cíly jsou spokojený zákazník, příznivá cena a jedinečný gastronomický zážitek.

Jídelní lístek

Při sestavování jídelního lístku klademe důraz především na to, aby bylo možné pokrmy připravit z kvalitních a čerstvých surovin. Co nejvíce se snažíme využívat sezónní suroviny, proto se jídelní lístek do roka několikrát změní.

Dobře se u nás nají jak milovníci steaků, tak lidé dávající přednost lehčím pokrmům. Nezapomněli jsme ani na děti, pro které máme připravené dětské menu. V letních měsících zařazujeme do jídelníčku čerstvé ryby a každý víkend speciality na grilu.

Restaurace je pro Vás otevřena od dubna až do konce října. V dubnu, květnu a říjnu pouze o víkendech. Od června do konce září se u nás můžete dobře najíst a napít každý den.

Přijďte posedět a ochutnat co jsme si pro Vás připravili...

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

Fotogalerie

Zobrazit celou fotogalerii