Lanový park

Lanový park Vranov

Postrádáte Vy nebo Vaše děti na dovolené u vody trochu adrenalinu? Pak pro Vás lanový park v korunách stromů bude tím pravým rozptýlením. A nemusíte chodit daleko, lanový park se nachází přímo na hlavní pláži Vranovské přehrady v areálu kempu Vranovská pláž. Ve výšce 4-9 metrů nad zemí můžete ve dvou okruzích zdolat celkem 17 různorodých překážek se čtyřmi lanovkami. Nemusíte mít vůbec strach, že by se Vám nebo Vašim potomkům mohlo něco stát, o bezpečí je postaráno. Chrání Vás jištění z certifikovaného horolezeckého materiálu a ochranná přilba. Systém sebejištění zvládnou již děti od 140 cm výšky, menší děti mohou projít trasu za doprovodu instruktora.

Chystáte-li školní výlet, dětský tábor nebo zájezd, nabízíme Vám cenově zvýhodněné skupinové vstupné. Firmám a velkým skupinám rádi pronajmeme celý lanový park a nabídneme také možnost zorganizování dalšího doprovodného programu.

Lanový park Vranov - video

Veškeré jištění osob je provázeno za pomoci certifikovaného horolezeckého materiálu. Součástí vybavení je ochranná přilba povinná pro všechny návštěvníky parku.

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Ceník

Ceník a provozní doba lanového parku na www.lanovyparkvranov.cz

V případě nepříznivého počasí zavřeno. V květnu a červnu otevřeno o víkendech a svátcích pouze za příznivého počasí nebo po předchozí telefonické domluvě.