Stany + karavany

Camping Vranovská pláž

Autokemp Vranovská pláž je skvělé místo pro aktivní dovolenou plnou pohybu i pro klidnou rodinnou dovolenou s dětmi. Camp je rozdělen sektory na klidnější a rušnější zónu, najdete zde stanová místa na slunci i ve stínu vzrostlých stromů. Zvolte si místo, které nejlépe vyhovuje Vašim potřebám, a užijte si ničím nerušenou dovolenou u vody!

Ubytování

Kemp Vranovská pláž

V kempu Vranovská pláž je Vám k dispozici 300 stanových míst a 60 míst pro karavany, vždy s možností využití elektrické přípojky a některé i s přípojkou vody. Pro parkování osobních vozidel jsou vyhrazeny speciální prostory. Uprostřed areálu kempu se nachází nově postavená bezbariérová budova se sprchami, WC a kuchyňkami, vše pečlivě udržované ve vzorné čistotě a pořádku. V kuchyňkách najdete elektrické dvouplotýnkové vařiče, mikrovlnou troubu, varné konvice, dřezy na mytí nádobí a výlevku na bio odpad, je zde tedy pro Vás k dispozici vše potřebné kromě nádobí. Své nejmenší můžete přebalit v baby roomu, prádlo vyperete a usušíte v našich automatických pračkách a sušičkách.

Přímo v areálu kempu se nachází dvě samoobsluhy s potravinami a se smíšeným zbožím, dvě restaurace a několik stánků s rychlým občerstvením, které nabízejí míchané nápoje, zmrzlinu, langoše a další dobroty, které k létu neodmyslitelně patří. Milovníci opékání špekáčků a jiných laskomin jistě ocení připravená táborová ohniště.