Firemní akce na klíč v okolí Znojma a Vranovské přehrady

firemni-akcePotřebujete stmelit pracovní tým, rozvíjet vztahy ve firmě, nebo prostě jen odměnit Vaše zaměstnance příjemným výletem? Pro tyto případy jsme pro Vás ve spolupráci s agenturou Bakchus aktivity připravili širokou nabídku firemních akcí. Snadno si zde vyberete přesně to, co Váš tým právě potřebuje, a pokud náhodou ne, pomůžeme Vám sestavit akci na míru. Vše se odehrává v okolí Vranovské přehrady a Znojma, ubytování i stravování Vám rádi zajistíme v rámci ubytovacích zařízení a restaurací v kempu Vranovská pláž.

Představujeme Vám některé z našich oblíbených akcí, které si firemní klientela velmi chválí. Inspirujte se a neváhejte nás kontaktovat!

Teambuldingové programy napomohou rozvoji Vašeho pracovního týmu, podpoří důvěru a odbourají bariéry v komunikaci. Jednou z klíčových ingrediencí dobrého teambuildingu je společný prožitek, který spolupracovníky sblíží. Rádi Vám namícháme akci přesně podle Vašich představ. Podívejte se s námi, které z našich programů firmy nejčastěji vyhledávají.

 • Jeden za všechny, všichni za jednoho
  Soubor týmových her, které s velkou pečlivostí sestavíme dle Vašich požadavků a specifik Vaší skupiny. Zaměřujeme se na podporu komunikace v týmu a schopnosti dohodnout se na společném řešení.
 • Kdo si hraje, nezlobí
  Indoor varianta týmových her. Klidnější, ale stejně podnětná.
 • Cyklisticko-orientační expedice
  Jak si poradíte v neznámé krajině? Podmínkou zdárného vyústění expedice bude souhra celého týmu.
 • Strategická hra "Dobývání Bítova"
  Čeká na Vás spousta úkolů. Je potřeba uplatnit své specifické dovednosti, efektivně komunikovat, a hlavně táhnout za jeden provaz!
 • Okolo Znojma za pět hodin
  Koně, kola, lodě, podnětné úkoly a nejzajímavější místa Znojma. To vše za pět hodin. Perfektní hra pro větší skupiny.
 • Adrenalinový balíček
  Máte u Vás ve firmě rádi adrenalin? Zdolejte společně lanový park, slaňování z visutého mostu nebo volný pád do obří houpačky. Posilujte vzájemnou důvěru v extrémních situacích.
 • Pro každého něco
  Adrenalinem okořeněný mix, plný různorodých aktivit a společného řešení neobvyklých úkolů.

firemni-akce-2

Další oblíbené programy jsou spojené s krásou jižní Moravy a, jak jinak, s vínem. Užijte si příjemné posezení a poznávání!

To nej z jižní Moravy

Krásy jižní Moravy ve dvou dnech. Nejdříve Lednicko-valtický areál, výroba a ochutnávka vína ve vinném sklípku, projížďka lodí po Vranovské přehradě, grilované sele a další víno. Druhý den troška lehkého sportu na Vranovské pláži a odpoledne v královském městě Znojmě se zkušenými průvodci a kolovým vláčkem. Nezapomenutelný výlet.

 • ochutnavka-vinPutování po unikátních vinný sklepích
  Čtyři sklepy, čtyři unikáty. Největší křížový sklep na světě v Příměticích, sklepní komplex Louckého kláštera, malovaný sklep v Šatově a Moravský sklípek v Šatově s rozlehlým labyrintem chodeb. To je jen tak někdo nezažije.
 • Řízená degistace vín
  Zkušený sommeliér, znalý moravských vín, 8 – 12 lahodných vzorků a zábavné soutěže o hodnotné ceny. Tomu říkáme příjemně strávený večer.
 • In vino veritas
  Celovečerní zábavný program s vínem a o víně. Projdeme si spolu proces výroby vína od zasazení vinohrady až po konzumaci, zasoutěžíme si a upevníme si vztahy. A samozřejmě budeme koštovat!

Naše nabídka firemních akcí tu samozřejmě nekončí. Můžeme Vám nabídnout zajištění prohlídek historických památek nebo krás Národního parku Podyjí, projížďky na lodích, večery s hudbou nebo další adrenalinové atrakce. Ozvěte se nám, a my budeme připraveni splnit Vám téměř každé přání!

Další podrobnosti najdete v našem letáčku nebo na stránkách agentury Bakchus aktivity.

trans 
Get Adobe Flash player

Kudy z nudy Cyklisté vítáni Rodinné pasy Camp.cz CzechTourism Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska Stav vody

HYGI-WC - komplexní hygienická pomůcka
trans 
Get Adobe Flash player
trans 
Get Adobe Flash player
Lodní doprava Vranov