Novinky a akce na rok 2014

V campu Vranovská pláž vás letos čeká pár příjemných novinek. Posledních několik měsíců jsme tvrdě pracovali na tom, abychom camp ještě více vylepšili a zpříjemnili vám pobyt na Vranovské pláži. Co vás tedy čeká?

Více sportu a zábavy

Vybudovali jsme čtyři zcela nová volejbalová hřiště. To se bude letos panečku hrát! Na mladší ročníky už netrpělivě čeká náš zrekonstruovaný tobogán. Přejeme parádní jízdu! A nudit se u nás nebudete ani po večerech: ve spolupráci s restaurací Pařník se můžete těšit na vlahé noci plné filmového promítání na velkém plátně letního kina.

Těšit se opět můžete také na nabitý program Vranovského léta. Tradiční volejbalové turnaje letos proběhnou na nových hřištích. Ve čtyřech vydáních stand up commedy show NA STOJÁKA se vás pobaví Lukáš Pavlásek, Daniel Čech, Karel Hynek, Dominik Heřman, Petr Vydra a Ester Kočičková. Chybět nesmí Miss pláž, Miss mokré tričko, sportovní show plná profesionálních sportovců AGANG SUMMER X FEST TOURzávody dračích lodí a výlov sektu ze dna přehrady.

Větší pohodlí

Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili dobře. Abychom vám dopřáli ještě větší komfort než doposud, postavili jsme nové toalety a kvalitnější cestu v kempu. Pro urychlení a zjednodušení všeho, na čem se spolu potřebujeme v kempu domluvit, jsme navíc vybudovali dvě nové recepce. Těšíme se, až se tu s vámi potkáme!

Zahájení rekreační sezóny 2014 na Vranovsku

Zahájení rekreační sezóny 2014 „80 let Vranovské přehrady“

Víkendový program

Zahájení rekreační sezóny 2014
na Vranovsku

pátek 25.4. - neděle 27.4.


Kompletní program ZDE

 

Zachraňte krásné Podyjí před obrovskými větrníky

podyji Dle předběžných informací se plánuje při moravsko-rakouské hranici v Podyjí výstavba 26 - 31 větrných elektráren o výšce cca 150m (resp. s vrtulí až 200m), tzv. Větrný park Sever (Windpark Nord). Investorem jsou tři příhraniční rakouské obce Hardegg, Weitersfeld a Langau ve spolupráci s Rakouskými spolkovými lesy. Oblast výstavby by měla mít výměru 600 ha. Plánovaná lokalita výstavby přiléhá nejen těsně ke státní hranici ČR, ale i k bilaterálnímu národnímu parku NP Thayatal / NP Podyjí.

Na moravské straně sousedí zasažená lokalita s regiony Vranovska a jižního Jemnicka, ve kterých žijeme, působíme nebo kam se rádi jezdíme rekreovat. Jelikož předpokládáme, že případný větrný park by negativně ovlivnil nejen další působení podnikatelských subjektů na Vranovsku, ale i život celé oblasti, chtěli bychom se k záměru výstavby touto peticí vyjádřit.

Read more: Zachraňte krásné Podyjí před obrovskými větrníky

Koruna hráze vodního díla Vranov projde zásadní opravou

koruna-hraze-01 Uzavření koruny hráze vodního díla Vranov si zřejmě od října příštího roku vyžádá její kompletní rekonstrukce. Projekt zatím počítá se dvěma letními turistickými sezónami, po něž hráz nebude přístupná pro pěší i automobilovou dopravu. Předpokládané náklady na akci, která by měla skončit v květnu 2016, dosáhnou zhruba 70 milionů Kč.

VRANOV NAD DYJÍ – Kompletní rekonstrukce čeká pravděpodobně od podzimu příštího roku korunu hráze vodního díla Vranov. Vyžaduje si to její nevyhovující technický stav. Výsledky prohlídky z roku 2011 konstatovaly nutnou zásadní opravu zejména konstrukce přemostění přelivů, při níž stavbaři nahradí celou železobetonovou mostní konstrukci.

Read more: Koruna hráze vodního díla Vranov projde zásadní opravou

trans 
Get Adobe Flash player

Najdete nás na facebooku
Rádio Kiss Hády
Oficialní portál cestovního ruchu kraje - Jižní Morava
Jižní Moravou na kole
baby-friendly
Zařízení získalo ocenění Nejlepší kemp roku 2013 pro firemní a skupinové akce v anketě Kemp roku 2013

Kudy z nudy Cyklisté vítáni Rodinné pasy Camp.cz CzechTourism Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska Stav vody

HYGI-WC - komplexní hygienická pomůcka
trans 
Get Adobe Flash player
trans 
Get Adobe Flash player
Lodní doprava Vranov