Zahájení rekreační sezóny na Vranovsku - bohatší nabídka zážitků

Vranovská přehradaZahájení rekreační sezóny na Vranovsku se stává již tradicí. Letos tato akce proběhne o víkendu 24. 4. – 26. 4. 2015. Cílem je ukázat připravenost regionu na letošní sezónu a nabídnout návštěvníkům příjemně strávený víkend.

Návštěvníci mohou o posledním dubnovém víkendu posoudit, jak je Vranovsko již nyní připraveno na letošní rekreační sezónu. Pestrý víkendový program připravilo Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska a místní podnikatelé působící v oblasti cestovního ruchu. O víkendu vás tak čeká přibližně 30 různých služeb a aktivit, z nichž mnohé budou zdarma nebo za zvýhodněné ceny. Některé z restaurací mají připravena bohatá slavnostní menu, více než 20 ubytovacích zařízení bude poskytovat svoje služby jen za 80% běžných cen.

Read more: Zahájení rekreační sezóny na Vranovsku - bohatší nabídka zážitků

Oprava hráze Vranovské přehrady letošní turistickou sezonu neohrozí

Vranovská přehrada Turisté a rekreanti, kteří se letos v létě rozhodnout navštívit Vranovskou přehradu, se uzavírky hráze obávat nemusí. Plánované opravy, kvůli kterým nebude možný přechod přes korunu hráze po dvě letní sezony, začnou nejdříve až na přelomu září a října.

„Povodí Moravy, s.p. podalo žádost o financování rekonstrukce hráze Vranovské přehrady na Ministerstvo zemědělství ČR. V současné době čekáme, jak bude žádost posouzena. V případě, že by stavební práce začaly ještě v letošním roce, určitě neohrozí letní turistickou sezonu. K předání staveniště by totiž došlo nejdříve v záři nebo v říjnu,“ vysvětlil generální ředitel PM Jan Hodovský.

Read more: Oprava hráze Vranovské přehrady letošní turistickou sezonu neohrozí

Kemp na nejhezčím místě Vranovské přehrady

camping-vranovska Okolí Vranovské přehrady je atraktivní a oblíbené místo pro nezapomenutelnou dovolenou v České republice. Malebný kout jižní Moravy na Znojemsku může nabídnout mnoho. Ať hledáte vhodné místo pro aktivní dovolenou či jste milovníky cykloturistiky, nebo dáváte raději přednost rekreaci u vody, vše zde máte na dosah. Vydejme se tedy společně prozkoumat tuto oblast.

Camping Vranovská pláž nabízí několik typů ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny i jednotlivce přímo na hlavní pláži Vranovské přehrady.

Camping Vranovská pláž získal nejvyšší ocenění návštěvníků v prestižní anketě Kemp roku 2012. V této anketě, lidé pravidelně volí nejoblíbenější kemp.

Read more: Kemp na nejhezčím místě Vranovské přehrady

Novinky a akce na rok 2014

V campu Vranovská pláž vás letos čeká pár příjemných novinek. Posledních několik měsíců jsme tvrdě pracovali na tom, abychom camp ještě více vylepšili a zpříjemnili vám pobyt na Vranovské pláži. Co vás tedy čeká?

Více sportu a zábavy

Vybudovali jsme čtyři zcela nová volejbalová hřiště. To se bude letos panečku hrát! Na mladší ročníky už netrpělivě čeká náš zrekonstruovaný tobogán. Přejeme parádní jízdu! A nudit se u nás nebudete ani po večerech: ve spolupráci s restaurací Pařník se můžete těšit na vlahé noci plné filmového promítání na velkém plátně letního kina.

Těšit se opět můžete také na nabitý program Vranovského léta. Tradiční volejbalové turnaje letos proběhnou na nových hřištích. Ve čtyřech vydáních stand up commedy show NA STOJÁKA se vás pobaví Lukáš Pavlásek, Daniel Čech, Karel Hynek, Dominik Heřman, Petr Vydra a Ester Kočičková. Chybět nesmí Miss pláž, Miss mokré tričko, sportovní show plná profesionálních sportovců AGANG SUMMER X FEST TOURzávody dračích lodí a výlov sektu ze dna přehrady.

Větší pohodlí

Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili dobře. Abychom vám dopřáli ještě větší komfort než doposud, postavili jsme nové toalety a kvalitnější cestu v kempu. Pro urychlení a zjednodušení všeho, na čem se spolu potřebujeme v kempu domluvit, jsme navíc vybudovali dvě nové recepce. Těšíme se, až se tu s vámi potkáme!

trans 
Get Adobe Flash player

Kudy z nudy Cyklisté vítáni Rodinné pasy Camp.cz CzechTourism Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska Stav vody

HYGI-WC - komplexní hygienická pomůcka
trans 
Get Adobe Flash player
trans 
Get Adobe Flash player
Lodní doprava Vranov