Kemp na nejhezčím místě Vranovské přehrady

camping-vranovska Okolí Vranovské přehrady je atraktivní a oblíbené místo pro nezapomenutelnou dovolenou v České republice. Malebný kout jižní Moravy na Znojemsku může nabídnout mnoho. Ať hledáte vhodné místo pro aktivní dovolenou či jste milovníky cykloturistiky, nebo dáváte raději přednost rekreaci u vody, vše zde máte na dosah. Vydejme se tedy společně prozkoumat tuto oblast.

Camping Vranovská pláž nabízí několik typů ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny i jednotlivce přímo na hlavní pláži Vranovské přehrady.

Camping Vranovská pláž získal nejvyšší ocenění návštěvníků v prestižní anketě Kemp roku 2012. V této anketě, lidé pravidelně volí nejoblíbenější kemp.

Read more: Kemp na nejhezčím místě Vranovské přehrady

Novinky a akce na rok 2014

V campu Vranovská pláž vás letos čeká pár příjemných novinek. Posledních několik měsíců jsme tvrdě pracovali na tom, abychom camp ještě více vylepšili a zpříjemnili vám pobyt na Vranovské pláži. Co vás tedy čeká?

Více sportu a zábavy

Vybudovali jsme čtyři zcela nová volejbalová hřiště. To se bude letos panečku hrát! Na mladší ročníky už netrpělivě čeká náš zrekonstruovaný tobogán. Přejeme parádní jízdu! A nudit se u nás nebudete ani po večerech: ve spolupráci s restaurací Pařník se můžete těšit na vlahé noci plné filmového promítání na velkém plátně letního kina.

Těšit se opět můžete také na nabitý program Vranovského léta. Tradiční volejbalové turnaje letos proběhnou na nových hřištích. Ve čtyřech vydáních stand up commedy show NA STOJÁKA se vás pobaví Lukáš Pavlásek, Daniel Čech, Karel Hynek, Dominik Heřman, Petr Vydra a Ester Kočičková. Chybět nesmí Miss pláž, Miss mokré tričko, sportovní show plná profesionálních sportovců AGANG SUMMER X FEST TOURzávody dračích lodí a výlov sektu ze dna přehrady.

Větší pohodlí

Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili dobře. Abychom vám dopřáli ještě větší komfort než doposud, postavili jsme nové toalety a kvalitnější cestu v kempu. Pro urychlení a zjednodušení všeho, na čem se spolu potřebujeme v kempu domluvit, jsme navíc vybudovali dvě nové recepce. Těšíme se, až se tu s vámi potkáme!

Zahájení rekreační sezóny 2014 na Vranovsku

Zahájení rekreační sezóny 2014 „80 let Vranovské přehrady“

Víkendový program

Zahájení rekreační sezóny 2014
na Vranovsku

pátek 25.4. - neděle 27.4.


Kompletní program ZDE

 

Zachraňte krásné Podyjí před obrovskými větrníky

podyji Dle předběžných informací se plánuje při moravsko-rakouské hranici v Podyjí výstavba 26 - 31 větrných elektráren o výšce cca 150m (resp. s vrtulí až 200m), tzv. Větrný park Sever (Windpark Nord). Investorem jsou tři příhraniční rakouské obce Hardegg, Weitersfeld a Langau ve spolupráci s Rakouskými spolkovými lesy. Oblast výstavby by měla mít výměru 600 ha. Plánovaná lokalita výstavby přiléhá nejen těsně ke státní hranici ČR, ale i k bilaterálnímu národnímu parku NP Thayatal / NP Podyjí.

Na moravské straně sousedí zasažená lokalita s regiony Vranovska a jižního Jemnicka, ve kterých žijeme, působíme nebo kam se rádi jezdíme rekreovat. Jelikož předpokládáme, že případný větrný park by negativně ovlivnil nejen další působení podnikatelských subjektů na Vranovsku, ale i život celé oblasti, chtěli bychom se k záměru výstavby touto peticí vyjádřit.

Read more: Zachraňte krásné Podyjí před obrovskými větrníky

trans 
Get Adobe Flash player
Vyhraj dárek

Kudy z nudy Cyklisté vítáni Rodinné pasy Camp.cz CzechTourism Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska Stav vody

HYGI-WC - komplexní hygienická pomůcka
trans 
Get Adobe Flash player
trans 
Get Adobe Flash player
Lodní doprava Vranov